Купили 3 кг...

Тема в разделе "Математика", создана пользователем TanitaTikaram, 21 янв 2010.

  1. TanitaTikaram

    TanitaTikaram New Member

    Купили 3 кг печива і 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн.Скільки коштує кілограм цукерок,якщо цукерки дорожчі за печиво на 10грн?
     
  2. pasha_brest

    pasha_brest New Member

    Печиво - х
    цукерки - х+10
    3х+2(х+10)=95
    3х+2х+20=95
    5х+20=95
    5х=95-20
    5х=75
    х=75:5
    х=15 грн - вартість 1 кг печива
    15+10=25 грн - варт 1 кг цукерок
     

Поделиться этой страницей

Наша группа