шкільна їдальня закупила...

Тема в разделе "Математика", создана пользователем Runka Snorkarka, 21 янв 2010.

  1. Runka Snorkarka

    Runka Snorkarka New Member

    шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн. Для приготування компоту сухофрукти змішали. Яка ціна 1 кгсуміші сухофруктів?
     
  2. 14•24=336 (грн.) - заплатили за сушені яблука
    20•12=240 (грн.)-заплатили за сушені груші
    336+240=576 (грн.) - заплатили за усі сухофрукти
    24+12=36 (кг) - сухофруктів купили
    576:36=16 (гр.)-ціна одного келограма 
    Відповідь: ціна 1 кг суміші сухофруктів 16 грн.
     

Поделиться этой страницей

Наша группа