Для школи придбали...

Тема в разделе "Математика", создана пользователем R_o_m_a_N, 22 фев 2010.

  1. R_o_m_a_N

    R_o_m_a_N New Member

    Для школи придбали за однаковою ціною 32 звичайні ручки та 12 гелевих.За звичайні ручки заплатили на 60 грн.більше,ніж за гелеві.Скільки зплатили зазвичайні ручки та за гелеві окремо?
     
  2. Серёгин

    Серёгин New Member

    1) 32 - 12 20 (грн) - різниця 2) 60: 20 = 3 (грн) - вартує одна ручка. 3) 32 * 3 = 96 (грн) - заплатили за прості ручки. 4) 12 * 3 = 26 (грн) - заплатили за гелівие ручки
     

Поделиться этой страницей

Наша группа