Один кілограм печива "Ласунка" коштує 5,5грн., що в 3,3 раза дешевше за 1 кг цукерок "Білочка".На скільки гривень 2,7 кг цукерок дорожче за 3,5кгпечива?
1)5.5*3.3=18.15грн-стоит 1кг конфет. 2)5.5*3.5=19.25грн-стоит 3.5кг печенья. 3)18.15*2.7=49.005грн-стоит 2.7кг конфет. 4)49.005-19.25=на 29.755грн-дороже.