Олексій мав 4...

Тема в разделе "Математика", создана пользователем Tsimokhau, 8 янв 2010.

  1. Tsimokhau

    Tsimokhau New Member

    Олексій мав 4 грн. (400 коп.). Він купив льодяник, жувальну гумку та 2 олівці. Льодяник коштує 80 коп., жувальна гумка дорожча від льодяника на 20 коп., аціна кожного олівця в 4 разі менша, ніж ціна льодяника й жувальної гумки разом узятих. На гроші, що залишились, хлопчик вирішив купити морозиво по ціні 65 коп. Скільки штук морозива він може купити?
     
  2. li-dolli

    li-dolli New Member

    400- ( 80+ 80+ 20+ 180: 4*2)=130( коп.)- осталось
    130: 65=2- мороженого купил Алексей
     

Поделиться этой страницей

Наша группа