купили 2кг Печива...

Тема в разделе "Математика", создана пользователем pupilok, 15 янв 2010.

  1. pupilok

    pupilok New Member

    купили 2кг Печива і 1кг цукерок і за вся покупку заплатили 50грн. Скільки коштує 1кг цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво на 8 грн.? решениеплиииз
     
  2. Pongles-girl

    Pongles-girl New Member

    2х+х+8=50
    3х=50-8
    3х=42
    х=42:3
    х=14 грн- 1 кг печенья
    14+8=22 грн- 1 кг конфет.
     

Поделиться этой страницей

Наша группа