шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн. Для приготування компоту сухофрукти змішали. Яка ціна 1 кгсуміші сухофруктів?
14•24=336 (грн.) - заплатили за сушені яблука 20•12=240 (грн.)-заплатили за сушені груші 336+240=576 (грн.) - заплатили за усі сухофрукти 24+12=36 (кг) - сухофруктів купили 576:36=16 (гр.)-ціна одного келограма Відповідь: ціна 1 кг суміші сухофруктів 16 грн.