Твір на тему...

Тема в разделе "Английский язык", создана пользователем donters, 5 апр 2010.

  1. donters

    donters New Member

    Твір на тему "мій характер"?
     
  2. Твір-опис на тему «Мій характер»Про мій характер можна сказати точно: він дещо запальний. Як тільки бачу несправедливість, відразу ж «закипаю». Не люблю, коли на мене намагаються тиснути, відразу ж опираюся. Але я так само швидко прощаю образи. Їх я волію не пам'ятати, щоб не забивати собі голову поганими речами.Я не вмію спокійно дивитися на те, що відбувається навколо, тихо сидячи та склавши руки. Мені потрібно у всьому брати участь та про все висловлювати свою думку. Тому я іноді силою волі стримую себе, щоб не втручатися у всілякий непотріб.Якщо я займаюся якоюсьсправою, я захоплююся неї повністю. У мене виходить все робити швидко та добре, коли мені допомагає натхнення.Я би назвав себе особистістю працелюбноюта творчою. Я люблю жити повним життям, коли все навколо вирує. Люблю вигадувати щось нове та нестандартне. Тому я обожнюю різні жарти, ігри та розіграші. Дуже люблю знайомитися з людьми, спілкуватися з ними. У мене маса знайомих, приятелів та друзів.У мене швидка реакція. Подія ще не встигла відбутися, а в моїй голові вже тисяча думок з цього приводу, і я ділюся ними з іншими людьми. Часто потім з'ясовується, що я з цим поспішив. Так що дещо у своєму характері я хотів би змінити. Я волів би стати стриманішим та спокійнішим.
     

Поделиться этой страницей

Наша группа